There are no translations available.

කම්කරු නීති පිළිබඳව කම්කරු නිලධරයන්, සහකාර සහ නියෝජ්‍ය කම්කරු කොමසාරිස්වරුන් පුහුණු කිරීමේ තෙදින වැඩමුළුව - 2019.04.25, 26 හා 27

තෝරාගත් නිලධරයන්ගේ නාම ලේඛනය (ඔබගේ කම්කරු කාර්යාලය අනුව පෙළගස්වා ඇත)

alt


ශ්‍රී ලංකා පදනම් ආයතනයේ සහ ශ්‍රී ලංකා සංවර්ධන පරිපාලන ආයතනයේ (SLIDA) නවාතැන් පහසුකම් සපයා ඇති නිලධරයන්ගේ විස්තර

අප්‍රේල් මස 24, 25 හා 26 තෙදිනම නවාතැන් පහසුකම් අයදුම් කර ඇති,ශ්‍රී ලංකා පදනම් ආයතනයේ නවාතැන් පහසුකම් සපයා ඇති පිරිමි නිලධරයන්

නු අංකය කලාපය දිස්ත්‍රික් කම්කරු කාර්යාලය නිලධාරියාගේ නම මයා/මිය/මෙය තනතුර
1 නැගෙනහිර කලාපය නැගෙනහිර කලාපය කේ.එම්.අර්.එල්.ජයතිලක මයා නි.කම්.කො.
2 වයඹ කලාපය කුරුණෑගල එම්.ඒ.ඒ.ඩී.පී.වී.මුණසිංහ මයා ස.කමි.කො.
3 දකුණු කලාපය හම්බන්තොට අයි.එල් වික්‍රමනායක මයා ස.කම්.කො.
4 සබරගමුව කලාපය කහවත්ත ජී.පී.එස්.ලියනගේ මයා ස.කමි.කො.
5 නැගෙනහිර කලාපය කන්තලේ අයි.එම්.බාලසූරිය මයා කම්.නි.
6 ඌව කලාපය ඌව කලාපය ඩබ්.එම්. උපාලි වීරසිංහ මයා කම්.නි.
7 ඌව කලාපය හපුතලේ ඒ.ඩබ්.එම් අජ්ලාන් මයා කම්.නි
8 ඌව කලාපය හපුතලේ කේ.ඩී රණතුංග මයා කම්.නි
9 ඌව කලාපය හපුතලේ ජී.ඒ ආනන්ද ගුරුසිංහ මයා කම්.නි
10 දකුණු කලාපය මොරවක එල්.කේ.චමින්දක මයා කම්. නි.
11 දකුණු කලාපය හම්බන්තොට එච්.යූ.විජයවර්ධන මයා කම්.නි.
12 දකුණු කලාපය හම්බන්තොට කේ.එච්.ඩබ් ශ්‍රීමාල් ප්‍රසන්ත මයා කම්.නි.
13 දකුණු කලාපය හම්බන්තොට පී.එන්. රංජිත් මයා කම්.නි.
14 බස්නාහිර-II කලාපය කළුතර ටී.ජී.ඩී. දිශාන්ත මයා කම්.නි.
15 බස්නාහිර-II කලාපය මහරගම බී.එන්.ඒ. සී.විජේසිංහ මයා කම්.නි
16 බස්නාහිර-III කලාපය උතුරු කොළඹ ඩබ්.එම්.කේ. වන්නිනායක මයා කම්. නි.
17 බස්නාහිර-III කලාපය උතුරු කොළඹ ඒ.කේ. ගමගේ මයා කම්. නි.
18 බස්නාහිර-III කලාපය උතුරු කොළඹ ඩබ්.එච්.ජේ.එස්. තිලකරත්න මයා කම්. නි.
19 බස්නාහිර-III කලාපය උතුරු කොළඹ ජී.ඒ. ලයනල් මයා කම්. නි.
20 බස්නාහිර-III කලාපය උතුරු කොළඹ එච්.එස්. ජයතිලක මයා කම්. නි.
21 මධ්‍යම කලාපය නාඋල ටී.එන්.එම්.ගුණතිලක මයා කම්.නි.
22 වයඹ කලාපය වෙන්නප්පුව ඩබ්ලිව්.ඒම්.ජේ.විජේතුංග මයා කම්. නි.
23 වයඹ කලාපය වෙන්නප්පුව ඩබ්ලිව්.ඒම්.ජයසූරිය මයා කම්. නි.
24 සබරගමුව කලාපය කහවත්ත ඩී.ජී.පී.වීරසිංහ මයා කම්.නි

අප්‍රේල් මස 24, 25 හා 26 තෙදිනම නවාතැන් පහසුකම් අයදුම් කර ඇති, ශ්‍රී ලංකා පදනම් ආයතනයේ නවාතැන් පහසුකම් සපයා ඇති කාන්තා නිලධරයන්

අනු අංකය කලාපය දිස්ත්‍රික් කම්කරු කාර්යාලය නිලධාරියාගේ නම මයා/මිය/මෙය තනතුර
25 ඌව කලාපය හපුතලේ ආර්.එන්.වික්‍රමආරච්චි මිය ස.කම්.කො / නි.කම්.කො ඌව (රා.ආ)
26 වයඹ කලාපය වයඹ කලාපය කේ.එම්.සී.එස්.කේ.දසනායක මිය ස.කමි.කො.
27 වයඹ කලාපය මහව ආර්.එම්.පී.රත්නායක මිය ස.කම්.කො.
28 ඌව කලාපය හපුතලේ එම්.පී.ජී. සුජාතා කුමාරි මිය කම්.නි
29 ඌව කලාපය හපුතලේ ඊ.ආර් දමයන්ති මිය කම්.නි
30 දකුණු කලාපය හම්බන්තොට එම්.අයි වී ඇලෙක්සැන්ඩර් මෙය කම්.නි.
31 බස්නාහිර-II කලාපය මහරගම ආර්.එස්.මල්ලිකා මිය කම්. නි.
32 බස්නාහිර-III කලාපය උතුරු කොළඹ කේ.ජී. ශ්‍රියානි පෙරේරා මෙය කම්. නි.
33 මධ්‍යම කලාපය මධ්‍යම කලාපය එන්.ඩී.ගොඩකුඹුර මිය කම්.නි.
34 මධ්‍යම කලාපය මධ්‍යම කලාපය එස්.ආර්.විජේතුංග මිය කම්.නි.
35 වයඹ කලාපය කුලියාපිටිය පී.ඩී.එන්.ජී.ඥානරත්න මිය කම්.නි
36 වයඹ කලාපය කුලියාපිටිය එච්.ඒ.ඒ.අයි.හෙට්ටිආරච්චි මිය කම්.නි
37 වයඹ කලාපය කුලියාපිටිය එම්.වී.සී.පී.මොරගොඩ මිය කම්.නි
38 වයඹ කලාපය වයඹ කලාපය සී.එච්.එම්.සී.අයි.චන්ද්‍රසේකර මිය කම්.නි
39 වයඹ කලාපය පුත්තලම කේ.එච්.ඒ.ඩි. ලක්ෂිකා මෙය කම්. නි.
40 වයඹ කලාපය පුත්තලම ඩි.එම්.ඩි. දර්ශනී මෙය කම්. නි.
41 වයඹ කලාපය පුත්තලම ජේ.ඒ.ඩි.එස්. නුවන්තිකා මෙය කම්. නි.
42 වයඹ කලාපය වයඹ කලාපය කේ.ඒ.ඩී.එන්.ආර්.කුමාරි මෙය කම්.නි
43 සබරගමුව කලාපය කහවත්ත අයි.ජයසිංහ මිය කම්.නි
44 සබරගමුව කලාපය සබරගමුව කලාපය ජේ.ඒ.හේවගේ මිය කමි.නි.
45 සබරගමුව කලාපය සබරගමුව කලාපය ආර්.එම්.එච්. චමින්දි මිය කමි.නි.
46 සබරගමුව කලාපය සබරගමුව කලාපය ඒ.ජී.පී.එස්. ගුණවර්ධන මිය කම්. නි.

අප්‍රේල් මස 25 සහ 26 දෙදින පමණක් නවාතැන් පහසුකම් අයදුම් කර ඇති ශ්‍රී ලංකා පදනම් ආයතනයේ නවාතැන් පහසුකම් සපයා ඇති කාන්තා නිලධරයන්

අනු අංකය කලාපය දිස්ත්‍රික් කම්කරු කාර්යාලය නිලධාරියාගේ නම මයා/මිය/මෙය තනතුර
47 මධ්‍යම කලාපය මධ්‍යම කලාපය ඒ.ජී.ඩී.ටී.කේ.ජයසිංහ මිය ස.කම්.කො
48 මධ්‍යම කලාපය මධ්‍යම කලාපය ඩී.එම්.ඩී.එම්.කේ.දිසානායක මිය ජ්‍යෙ.කම්.නි
49 සබරගමුව කලාපය වරකාපොල ඩබ්.එල්.ඩි.එන්. විජේසුන්දර මිය ජ්‍යෙ.කම්.නි.
50 මධ්‍යම කලාපය නාවලපිටිය ඩබ්.එම්.කේ.ජේ. සමරසිංහ මිය කම්.නි.
51 මධ්‍යම කලාපය නාවලපිටිය ඩබ්.එම්.ඩී. හේමන්ති මිය කම්.නි.
52 මධ්‍යම කලාපය මාතලේ ආර්.ජි.එස්.එම්. උබේසේකර මිය කම්. නි.
53 මධ්‍යම කලාපය මාතලේ ඊ.ආර්.එම්.අයි.කේ. එදිරිසිංහ මිය කම්. නි.
54 මධ්‍යම කලාපය මාතලේ පී.ඒ.ජි.එම්.එම්. අබේවර්ධන මිය කම්. නි.
55 මධ්‍යම කලාපය මාතලේ කේ.ජී.කේ.එස්. වල්ගම්පාය මිය කම්. නි.
56 ඌව කලාපය මොණරාගල එස්.එම්.ඩබ්ලිව්.ඩී. අමරසිංහ මෙය කම්.නි.
57 බස්නාහිර-II කලාපය මහරගම ජෙ.පි.ඒ.පි.ජයසිංහ මිය කම්.නි
58 බස්නාහිර-II කලාපය මහරගම වයි.විජයලතා මිය කම්. නි.
59 සබරගමුව කලාපය ඇඹිලිපිටිය එච්.ආර්.සී.මැණිකේ මිය කම්.නි.
60 සබරගමුව කලාපය ඇඹිලිපිටිය පී.එච්.ඒ.පී.කේ.සේනාධීර මිය කම්.නි.

අප්‍රේල් මස 24, 25 හා 26 තෙදිනම නවාතැන් පහසුකම් අයදුම් කර ඇති, ශ්‍රී ලංකා සංවර්ධන පරිපාලන ආයතනයේ (SLIDA) නවාතැන් පහසුකම් සපයා ඇති පිරිමි නිලධරයන්

අනු අංකය කලාපය දිස්ත්‍රික් කම්කරු කාර්යාලය නිලධාරියාගේ නම මයා/මිය/මෙය තනතුර කාමර අංකය
1 බස්නාහිර-II කලාපය මහරගම ආර්.ජී.ජේ.බී. ගුණතිලක මයා ස.කම්.කො. 101
2 වයඹ කලාපය කුලියාපිටිය එච්.පී.ඩි.එන්.කේ. ජයසේකර මයා ස.කම්.කො 102
3 වයඹ කලාපය පුත්තලම ඒ.ඩි.ඩබ්.ජේ. වීරසිංහ මයා ස.කම්.කො. 103
4 මධ්‍යම කලාපය හැටන් එම්.ඩී.ටී.එස්.චන්ද්‍රපාල මයා කම්.නි 110
5 මධ්‍යම කලාපය හැටන් එස්.එම්.ආර්.සිරිවර්ධන මයා කම්.නි 111
6 බස්නාහිර-I කලාපය නැගෙනහිර කොළඹ පී.ඒ.කුලරත්න මයා කම්.නි. 112
7 බස්නාහිර-II කලාපය මහරගම නිශාන්ත අනගියැද්ද මයා කම්. නි. 113
8 වයඹ කලාපය කුලියාපිටිය ඩබ්.ටී.එම්.එස්. වන්නිනායක මයා කම්. නි. 114
9 වයඹ කලාපය කුලියාපිටිය ඩබ්.එම්.ආර්. වර්ණසූරිය මයා කම්. නි. 119
10 වයඹ කලාපය කුලියාපිටිය ආර්.එච්.එම්.එස්. රාජකරුණා මයා කම්. නි. 120
11 වයඹ කලාපය පුත්තලම ඊ.එල්.එස්. අබේසේකර මයා කම්. නි. 121
12 වයඹ කලාපය පුත්තලම ඒ.කේ.ජේ. ප්‍රියන්ත මයා කම්. නි. 122
13 වයඹ කලාපය පුත්තලම බී.ඩබ්.ජි. විජේසිංහ මයා කම්. නි. 123

අප්‍රේල් මස 24 සහ 25 දෙදින පමණක් නවාතැන් පහසුකම් අයදුම් කර ඇති, ශ්‍රී ලංකා සංවර්ධන පරිපාලන ආයතනයේ (SLIDA) නවාතැන් පහසුකම් සපයා ඇති පිරිමි නිලධරයන්

අනු අංකය කලාපය දිස්ත්‍රික් කම්කරු කාර්යාලය නිලධාරියාගේ නම මයා/මිය/මෙය තනතුර කාමර අංකය
14 දකුණු කලාපය මාතර ඩි.එච්.ටී. දේශප්‍රිය මයා ස.කමි.කො. 104
15 මධ්‍යම කලාපය නුවර උතුර ජේ.එම්.පි. කරුණාරත්න මයා ස.කම්.කො. 105
16 දකුණු කලාපය මාතර කේ.වී.පී.ආර්. රූපසේන මයා කමි.නි. 124
17 දකුණු කලාපය මාතර එම්.එම්. කොඩිකාර මයා කමි.නි. 125
18 දකුණු කලාපය මාතර කේ.ඩබ්. අතපත්තු මයා කමි.නි. 126
19 දකුණු කලාපය මාතර එල්.එච්. රෝහණ මයා කමි.නි. 127
20 බස්නාහිර-II කලාපය කළුතර කේ.කේ.එච්. අමරතුංග මයා කම්.නි. 128
21 මධ්‍යම කලාපය ගම්පොල කේ.ආර්.යු.කේ. සෙනෙවිරත්න මයා කම්.නි 129
22 මධ්‍යම කලාපය නුවර උතුර එම්.ජී.ආර්.ඩබ්.අබේරත්න මයා කම්.නි. 130
23 මධ්‍යම කලාපය නුවර උතුර ජේ.අර්.ඩි.ජයන්ත මයා කම්.නි 301
24 වයඹ කලාපය හලාවත එච.එම්.කේ.හේරත් මයා කම්. නි. 303
25 වයඹ කලාපය කුලියාපිටිය ආර්.එම්.එම්.පී.යූ.බී.රණසිංහ මයා කම්. නි. 304
26 බස්නාහිර-I කලාපය නැගෙනහිර කොළඹ කේ.එම්.ජයසිංහ මයා කම්.නි 305
27 බස්නාහිර-I කලාපය නැගෙනහිර කොළඹ ආර්.එස්.එස්.සිල්වා මයා කම්.නි 306
28 බස්නාහිර-III කලාපය උතුරු කොළඹ ඒ.ඒ. ලියනගේ මයා කම්. නි. 311

අප්‍රේල් මස 24 සහ 25 දෙදින පමණක් නවාතැන් පහසුකම් අයදුම් කර ඇති, ශ්‍රී ලංකා සංවර්ධන පරිපාලන ආයතනයේ (SLIDA) නවාතැන් පහසුකම් සපයා ඇති කාන්තා නිලධරයන්

අනු අංකය කලාපය දිස්ත්‍රික් කම්කරු කාර්යාලය නිලධාරියාගේ නම මයා/මිය/මෙය තනතුර කාමර අංකය
29 මධ්‍යම කලාපය ගම්පොල බී.එච්.එම්.ඩබ්.කේ. බමුණුහේන්ද්‍ර මිය ජ්‍යෙ.කම්.නි 106
30 දකුණු කලාපය ගාල්ල කේ.කේ.වයි.යු. උබේසේකර මිය කම්.නි. 307

අප්‍රේල් මස 25 සහ 26 දෙදින පමණක් නවාතැන් පහසුකම් අයදුම් කර ඇති, ශ්‍රී ලංකා සංවර්ධන පරිපාලන ආයතනයේ (SLIDA) නවාතැන් පහසුකම් සපයා ඇති පිරිමි නිලධරයන්

අනු අංකය කලාපය දිස්ත්‍රික් කම්කරු කාර්යාලය නිලධාරියාගේ නම මයා/මිය/මෙය තනතුර කාමර අංකය
31 වයඹ කලාපය වයඹ කලාපය ඩබ්.එම්.සරත්චන්ද්‍ර බණ්ඩාර මයා නි.කම්.කො. 107
32 ඌව කලාපය මොණරාගල අයි.ආර්.වෙල්ලප්පිලි මයා ස.කම්.කො (රා.ආ.) 108
33 මධ්‍යම කලාපය නුවරඑලිය එච්.ඩි.එස්.පී. වීරසිංහ මයා ජ්‍යෙ.කම්.නි 109
34 ඌව කලාපය මොණරාගල බී.බී.යූ.ජේ. පෙරේරා මයා කම්.නි. 308
35 ඌව කලාපය මොණරාගල බී.ජී.එස්.ඒ.කුලසිංහ මයා කම්.නි 308
36 දකුණු කලාපය බෙලිඅත්ත ජේ. දහනායක මයා කම්. නි. 308
37 මධ්‍යම කලාපය නාවලපිටිය පී.කේ.ජී. ඒ. ප්‍රනාන්දු මයා කම්.නි. 308
38 මධ්‍යම කලාපය නාවලපිටිය ආර්.ඒ.යු.සී. රණසිංහ මයා කම්.නි. 309
39 මධ්‍යම කලාපය නුවර උතුර කේ.ජී.ජී.ටී.ආර්.කදන්හේන මයා කම්.නි. 309
40 මධ්‍යම කලාපය නුවරඑලිය ඒ.එස්.එන්.ටී.ආර්.ඩබ්.එම්.ඩී.සී.බී.අඹහැර මයා කම්. නි. 309
41 මධ්‍යම කලාපය නුවරඑලිය ටී.එම්.ඒ.ඩබ්. දිඹුලන මයා කම්.නි 309
42 මධ්‍යම කලාපය මාතලේ එච්.එස්.යු. බණ්ඩාර මයා කම්. නි. 310
43 මධ්‍යම කලාපය මාතලේ එම්.ජී. සෝමතිලක මයා කම්. නි. 310
44 සබරගමුව කලාපය ඇඹිලිපිටිය එන්.ඒ.ජේ.ටී.නිශ්ශංක මයා කම්.නි. 310
45 බස්නාහිර-II කලාපය මහරගම සරත් ‍‍දෙවසු‍‍රෙන්ද්‍ර මයා කම්.නි 310
46 බස්නාහිර-II කලාපය මහරගම ඩබ්.එම්.අයි.පුෂ්පකුමාර මයා කම්.නි 312
47 මධ්‍යම කලාපය නුවර උතුර යූ.ජී.කේ.අයි. පෙරේරා මයා කම්.නි. 313
48 මධ්‍යම කලාපය නුවර උතුර එච්.අයි.කේ. දයාරත්න මයා කම්.නි. 314
49 මධ්‍යම කලාපය නුවර උතුර එච්.ඒ. පුෂ්පකුමාර මයා කම්.නි. 315
50 වයඹ කලාපය කුලියාපිටිය ටී.බී.සමන් තිලකසිරි මයා කම්.නි 316

අප්‍රේල් මස 25 සහ 26 දෙදින පමණක් නවාතැන් පහසුකම් අයදුම් කර ඇති, ශ්‍රී ලංකා සංවර්ධන පරිපාලන ආයතනයේ (SLIDA) නවාතැන් පහසුකම් සපයා ඇති කාන්තා නිලධරයන්

අනු අංකය කලාපය දිස්ත්‍රික් කම්කරු කාර්යාලය නිලධාරියාගේ නම මයා/මිය/මෙය තනතුර කාමර අංක
51 මධ්‍යම කලාපය නුවරඑලිය කේ.ජි.එස්.එම්. සේනාරත්න මෙය කම්.නි. 201
52 බස්නාහිර-II කලාපය මතුගම එල්.ඒ.එස්. ප්‍රියංගිකා මිය කම්.නි. 307
53 බස්නාහිර-II කලාපය මතුගම ඩබි.ජී.එචි.ඩී. ජයවර්ධන මිය කම්.නි. 307

අප්‍රේල් මස 25 දින පමණක් නවාතැන් පහසුකම් අයදුම් කර ඇති, ශ්‍රී ලංකා සංවර්ධන පරිපාලන ආයතනයේ (SLIDA) නවාතැන් පහසුකම් සපයා ඇති කාන්තා නිලධරයන්

අනු අංකය කලාපය දිස්ත්‍රික් කම්කරු කාර්යාලය නිලධාරියාගේ නම මයා/මිය/මෙය තනතුර කාමර අංකය
54 සබරගමුව කලාපය කහවත්ත කේ.ඩී.සී.පී.රන්දෙනිය මිය කම්.නි 307

අප්‍රේල් මස 25 දින පමණක් නවාතැන් පහසුකම් අයදුම් කර ඇති, ශ්‍රී ලංකා සංවර්ධන පරිපාලන ආයතනයේ (SLIDA) නවාතැන් පහසුකම් සපයා ඇති පිරිමි නිලධරයන්

අනු අංකය කලාපය දිස්ත්‍රික් කම්කරු කාර්යාලය නිලධාරියාගේ නම මයා/මිය/මෙය තනතුර කාමර අංකය
55 දකුණු කලාපය ගාල්ල එස්.ටී. නිමල් මයා කම්.නි. 317
வெள்ளிக்கிழமை, 05 ஏப்ரல் 2019 09:55 அன்று இறுதியாக இற்றை செய்யப்பட்டது